پرینت سه بعدی در پزشکی

پرینت سه بعدی در پزشکی

 شرکت مبین اندیشان انواع خدمات پرینت سه بعدی در پزشکی را ارائه می دهد.

پرینتر سه بعدی در پزشکی و مهندسی پزشکی انقلابی پر از اتفاق خارق العاده رقم زده است. ساخت اعضای بدن در مهندسی پزشکی با چاپ سه بعدی و کاربرد های جالب دیگر چاپ سه بعدی باعث تحول و تقویت صنایع مختلف می شود و صنعت پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست

مزایای بیشماری در استفاده  چاپ سه بعدی در پزشکی وجود دارد که زمینه بهبود و نجات جان بیمار را فراهم می کند. کاربردهای پزشکی برای چاپ سه بعدی به سرعت در حال گسترش هستند و انتظار می رود که مراقبت های بهداشتی را متحول کند. استفاده های پزشکی برای چاپ سه بعدی ، چه واقعی و چه بالقوه ، می توانند در چند دسته گسترده قرار بگیرند .

تقریباً 13٪ از کل درآمد چاپ سه بعدی از صنایع پزشکی است. از پروتزهای ساخته شده تا راهنماهای جراحی ، تعداد بسیاری از کاربردهای پزشکی برای فناوری ساخت مواد افزودنی توسط پرینتر های سه بعدی در پزشکی تعجب آور است.

انعطاف پذیری ارائه شده توسط تکنولوژی چاپ سه بعدی به متخصصان پزشکی این امکان را می دهد تا دستگاه ها و لوازم جان بیمار مانند پروتزها را با هزینه ای مناسب تهیه کنند. در حال حاضر صنعت پزشکی برای تولید مواد افزودنی و استفاده از پرینتر های سه بعدی در اولویت اول قرار دارند.

برنامه های چاپ سه بعدی در پزشکی باعث بهبود و افزایش کیفیت زندگی افراد می شوند.

برای کسب اطلاعات با ۲۶۴۰۰۱۲۶ تماس بگیرید.

درخواست پرینت سه بعدی در پزشکی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ قطعات با  پریتر سه بعدی می توانید با شماره های رو به رو تماس بگیرید.

شماره های تماس

021-26400126